חפציבה
זר אביב
Heftsiba - Flutediva Show
מופעי חלילים ומוסיקה
ישראל
+972 50 5745636

מפגש שישי נשי חלילים ורוח - 16/12/16

מעגל חלילים ורוח- מפגשים נשיים ממימד אחר

 החל מיום שישי 16/12/16 בשעה 10 בבוקר

 

להרשמה מלאי את פרטייך למטה ואו התקשרי 050-5745636

 

הרבה פעמים יוצא שאת מרגישה בודדה , גם אם את בתוך המון ?
פעם בדי -אן -אי העתיק שלך התרגלת לחיות בשבט לתמוך ולהיתמך על ידו בכל תהליכי החיים , והמשמעות של להיות חלק משבט הייתה הישרדותית לגמרי גם פיזית וגם נישמתית..
העולם החדש הביא אתו הרבה ניכור ובדידות וישנה קריאה בתוכנו לשוב להיות יחד בתדר של אהבה פרגון ותמיכה..
כל אחת מאתנו היא יהלום לא מלוטש, דרך החיכוך שלנו אחת בשנייה אנו מלטשות את היהלומים שאנחנו
בואי ביחד ניזכר בסוד הטמון בשבט הנשי המחבק, במפגש חודשי י בו ננשום דרך תדרי החלילים השמימיים את חיינו.
נצמח נתמוך, נצחק, נשתחרר, נרקוד, ונרקום נטוורקינג חוויתי המעצים את מהותנו הנשית העתיקה המתחדשת שבסיסה -פשוט להיות יחד.

 

 חפציבה שוזרת את נגינתה המרפאה במפגשים  מחבקים המעמיקים את תחושת היחד, מפיגים תחושת בדידות ופותחים את התודעה והלב לתובנות גבוהות ותודעה נשית חדשה .

נשמתכן תרחף מעבר למרחב ולזמן אל ריח שבט הנשים הקדום ותרבויות עתיקות ותמצא דרך למציאת שקט פנימי עמוק וחברות אמת הנרקמת בין הבנות.

כל מפגש מעלה  הבנות ותכנים הפוגשים אותנו בתוך הווית החיים הנשית היום יומית תוך התייחסות להקשבה לגוף נפש מסעות בדמיון , תנועה נשית ושיח מעמיק הנוצר במעגל.

 

 

 

פעם בחודש בימי שישי ב 10 בבוקר במרפסת מול הים בעיר ימים נתניה

 

תאריכי המפגשים:

 

שישי 16/12/16

שישי 20/1/17 

שישי 24/2/17

שישי 24/3/17

שישי21/4/17

שישי 26/5/17

 

 150 שקלים בלבד למפגש

 

750 ש"ח בלבד לתשלום מראש ל - 6 מפגשים פעם בחודש בין דצמבר למאי

בהעברה בנקאית [ אפשר לשלם בתשלומים בצ'קים במפגש הראשון] 

להרשמה מלאי את הפרטים למטה ותקבלי את פרטי החשבון למייל שלך.

 

 

קשה להסביר את סוד קסם המעגל הנשי אבל יש בו המון חום ואהבה

אז פשוט בואי 

 

לא טוב היות האישה לבדה, ההטענה החברתית היא המזון הבסיסי ביותר לאדם.
החיים בשבט היו החיים האידיאלים עבורנו כנשים במעגלי החיים השונים והיום התנכרנו כל כך .. הרבה מאתנו נותרות לשרוד את תהפוכות החיים עם עצמה..
זוהי קריאה בשבילך להתחבר לרעיון המעגלים שבסיסו היזכרות בשבט הקדום והמגונן שחיינו בו מאז ומתמיד.

 

 

חפציבה היא חלילנית קלאסית מלאת אהבה רוחניות ונשיות, ששורשיה טמונים בתימן ובצפון אפריקה ואלגי'ר, יוצרת אצל המאזין זכרון קדום מכשף של חלילים ומרטיטה את הלבבות  עם היופי הנשגב והנשמה 

הספיריטואלית החודרת של החלילים. 

 

בשנים האחרונות חפציבה מעבירה את מדיטציות החליל שלה בפסטיבלים רוחניים , בארגונים שונים , בקהילות רוחניות כמו טלוס ישראל, המרכז לקבלה ביפו ,  ארגון מעגלי הנשים הישראלי , מופיעה לצד מורים רוחניים ישראלים ובינלאומיים וכן בסלונים הפרטיים.

 

חפציבה משלבת בעבודתה את ההיבטים הרגשיים והאנרגטיים שרכשה בלימודיי המוסיקה הקלאסיים הקונבנציונליים עם הרוחניות שנמצאת בעומק צלילי החלילים. לצד אלבומיה הקונבנציונליים ב 2008 הוציאה לאור אלבום מדיטטיבי לריפוי ורגיעה  " חלילים שמימיים"  שיצא מאז במהדורה שניה . בהמשך הקליטה קטעים נוספים בהם היא עושה שימוש בקונצרטים המדיטטיביים.

 

ביצוע מהפנט של יצירותיה המשתמשות בדימיון מודרך מינימליסטי וצלילים רכים המכוונים את ההכרה לדימויים אנרגטיים פשוטים , ניתן להיכנס למצב מדיטטיבי עמוק ביותר ולחוות מראות, צלילים ותחושות שאין אנו יכולים לחוות במצב ערנות רגיל.

 

הריפוי באמצעות צלילי החליל של חפציבה הוא מאוד עוצמתי ומוביל למדיטציית טרנס עמוקה וגוררת אותנו לשלווה ורוגע עילאיים, ריכוז, מיקוד ומיצוי עצמי. ריפוי כזה בחליל ובצליל בכלל הינו תחום עתיק מאוד והיה רווח לפני אלפי שנים אצל עמים עתיקים אצלם השימוש בצליל היווה דרך מאוד מקובלת לטפל בבעיות של הגוף הנפש והרוח.

 

מאזיניה מדווחים שהם חווים שחרור רב המגיע כאשר מתמסרים  עמוק אל תוך המדיטציה עד למצב של רפיון ורוגע, פתוחים לקבלת רטט האנרגיה שמפיקים צלילי החליל העולים וחולפים דרך מרכזי האנרגיה שלנו.

 

הצלילים שמפיקה חפציבה הינם צלילים הרמוניים שמפיקים בנוסף לתווים גם צלילי אוורטונים לכל חליל בו היא משתמשת יש תדר אחר. חלקם גבוהים , חלקם נמוכים מאוד, רטט זה של צלילים יוצר תנועה ותהודה הרמונית בתוך הגוף הפיזי 

שיוצר בעצמו תנועות עד שהמדיטציה הופכת להיות ריקוד הרמוני של צלילים רוטטים  והגוף חוזר בעקבות השמיעה של צלילים אלה לאיזון ולהרמוניה. 
 

 

היות שהחיים מזמנים לנו התמודדויות רבותת,קשיים ומצבי לחץ שנאגרים בגוף שכבה על גבי שכבה ומעמיסים על המערכת הרגשית העצבית והפיזית,חשוב להקשיב לעצמנו, לאזן, לעבור תהליכי קתרזיס מבוקרים על מנת לשחרר את אותם עומסים וטראומות כך נמנע התפתחות של כאבים ומחלות בגוף שלנו ובנפשנו.

 

 

 

חפציבה זר אביב ,אמנית חלילים בינלאומית , בעלת תואר ראשון בחינוך ובמוסיקה,

חפציבה משלבת בעבודתה את ההיבטים הרגשיים והאנרגטיים שרכשה בלימודיי המוסיקה הקלאסיים הקונבנציונליים עם הרוחניות שנמצאת בעומק צלילי החלילים. לצד אלבומיה הקונבנציונליים

ב 2008 הוציאה לאור אלבום מדיטטיבי לריפוי ורגיעה  " חלילים שמימיים"  שיצא מאז במהדורה שניה . בהמשך הקליטה קטעים נוספים בהם היא עושה שימוש בקונצרטים המדיטטיביים.

התמחתה ברייקי, בשיטת סילבה לשליטה מוחית ובהנחיית מדיטציות דמיון מודרך.

מנחת מעגלי נשים מוסמכת מטעם האקדמיה לרוחניות נשית וניסיון רב כמנטורית רב תחומית וכמנחה .

מנהלת מוסדות חינוך מוסיקליים ומעורבת במיזמים הכורכים נשים נוער אמנות ומנהיגות בחברה. במקביל חפציבה מנהלת קריירה מצליחה

על הבמות בארץ ובעולם יחד עם הלהקה שלה במוסיקה קלאסית ועולם והוציאה עד כה שלושה אלבומים שבמרכזם החלילים.

 

 

 
לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם